Optimum Başarı Eğitim Kurumları; 25 yıllık eğitim öğretim tecrübesi ve bilgi birikimiyle birebir ders ve eğitim koçluğu hizmeti verecek şekilde kurulmuş, kısa sürede kurumsal kimliğe kavuşmuştur. Bir öğretmen oluşumu ve kuruluşudur.

Optimum Başarı, alanında en iyi üniversitelerden derece ile mezun olmuş, sürekli kendini hizmet içi eğitimlerle yenileyen, analitik yöntem ve teknikleri kullanarak tam öğrenmeyi sağlayan uzman bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

Öğrenme felsefemiz; etkili öğretim yöntem tekniklerini yerinde ve zamanında kullanarak; öğrenemeyecek öğrenci, öğrenilmeyecek bilgi yoktur şeklindedir.

Dünyada ve ülkemizde her dönemin sosyal – kültürel yapısına göre değişen ve gelişen eğitim kuramlarını yakından takip ederek eğitim programlarını bu doğrultuda titizlikle hazırlamaktadır.

‘Her öğrenci özeldir’ misyonuyla kurulan, öğrencileriyle birebir ilgilenen öğrenmeyi hayatın her alanına yayan, kişiye özgü öğretim modeli uygulayan, kısa sürede Ankara’nın seçkin kurumları arasında yer almayı başaran Optimum Başarı Eğitim Kurumları’nın vizyonu; Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda çağdaş ve uygar bir şekilde eğitim hayatına devam ederek ulusal çapta bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kişisel Başarının Odak Noktası

Optimum Başarı

Optimum Başarı

0 +
Mezun Öğrenci
0 +
Sınıf
0 +
Yıl Tecrübe