Hakkımızda

Optimum Başarı Eğitim Kurumları yirmi yıllık eğitim öğretim tecrübesi ve bilgi birikimine dayalı olarak kurulmuş, kısa sürede kurumsal kimliğe kavuşmuştur. Dolayısıyla bir öğretmen oluşumu ve kuruluşudur.

Dünyada ve ülkemizde her dönemin sosyal – kültürel yapısına göre değişen ve gelişen eğitim kuramlarını yakından takip ederek eğitim programlarını bu doğrultuda titizlikle hazırlamaktadır.

Öğrenme felsefemiz; etkili öğretim yöntem tekniklerini yerinde ve zamanında kullanarak; öğrenemeyecek öğrenci, öğrenilmeyecek bilgi yoktur anlayışına dayanmaktadır.

Optimum Başarı Eğitim Kurumları’nda alanında en iyi üniversitelerden derece ile mezun olmuş, sürekli kendini hizmet içi eğitimlerle yenileyen, analitik yöntem ve teknikleri kullanarak tam öğrenmeyi sağlayan uzman bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

‘Her öğrenci özeldir’ misyonuyla kurulan, öğrencileriyle birebir ilgilenen öğrenmeyi hayatın her alanına yayan, kişiye özgü öğretim modeli uygulayan, kısa sürede Ankara’nın seçkin kurumları arasında yer almayı başaran Optimum Başarı Eğitim Kurumları’nın vizyonu; Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda çağdaş ve uygar bir şekilde eğitim hayatına devam ederek plan ve programlarını ulusal çapta bir eğitim markası olma vizyonuna yönelik hazırlamakta ve uygulamaktadır.